Jurģis, Juris, Georgs

Latvijas orientēšanās federācija informē
» Sacensību pieteikšana    » Administratoru reģistrēšanās

Izcilība orientēšanās sportā. Pārskats par 2011 - 2013.gadu (.pptx). Aprēķins (.xlsx)

LOF valdes sēde notiks 14. maijā 18:00 Rīgā, Skolas ielā 3, Latvijas ārstu biedrībā.

Jānis Tamužs / 22.04.2014.

19. un 20.aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas kausa 3.posms un Pasaules ranga divu dienu orientēšanās sacensības Rīgas kausi. Pirmo reizi Latvijā sacensību centrā bija uzstādīts lielais ekrāns, kas palīdzēja sekot sacensību norisei un elites grupu cīņām par prēmijām. Par uzvarētājiem kļuva Jonas Vitautas Gvildis no Lietuvas un Anastasija Deņisova no Baltkrievijas.

EČ noslēdzas ar 7.vietu stafetē

Jānis Tamužs / 19.04.2014.

Pēdējā Eiropas čempionāta dienā labi starti izdevās mūsu stafešu komandām. Vīriešu komanda izcīnīja 7.vietu, bet sievietes ierindojās 14.vietā.

Bertuks desmitais Eiropas čempionāta garajā distancē

Jānis Tamužs / 15.04.2014.

Šodien Eiropas orientēšanās čempionātā Edgars Bertuks garajā distancē izcīnīja 10.vietu, 20,3 kilomterus garo distanci veicot pa 1:34:03.

Ziemeļu divdienās uzvar Jaudzems un Grosberga

Otrajā Latvijas kausa posmā orientēšanās sportā - divu dienu sacensībās Ziemeļu divdienas - par uzvarētājiem elites grupās kļuva Kristaps Jaudzems (OK Saldus) un Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

Bertuks piektais Eiropas čempionāta vidējā distancē

Jānis Tamužs / 14.04.2014.

Edgars Bertuks Portugālē notiekošajā Eiropas čempionātā orientēšanās sportā vidējā distancē izcīnījis augsto piekto vietu.