Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Latvijas orientēšanās federācija informē
» Sacensību pieteikšana    » Administratoru reģistrēšanās

Izcilība orientēšanās sportā. Pārskats par 2011 - 2013.gadu (.pptx). Aprēķins (.xlsx)

LOF valdes sēde notiks 14. maijā 18:00 Rīgā, Skolas ielā 3, Latvijas ārstu biedrībā.

Jānis Tamužs / 15.04.2014.

Šodien Eiropas orientēšanās čempionātā Edgars Bertuks garajā distancē izcīnīja 10.vietu, 20,3 kilomterus garo distanci veicot pa 1:34:03.

Ziemeļu divdienās uzvar Jaudzems un Grosberga

Otrajā Latvijas kausa posmā orientēšanās sportā - divu dienu sacensībās Ziemeļu divdienas - par uzvarētājiem elites grupās kļuva Kristaps Jaudzems (OK Saldus) un Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

Bertuks piektais Eiropas čempionāta vidējā distancē

Jānis Tamužs / 14.04.2014.

Edgars Bertuks Portugālē notiekošajā Eiropas čempionātā orientēšanās sportā vidējā distancē izcīnījis augsto piekto vietu.

EČ: sprints

Jānis Tamužs / 13.04.2014.

13.aprīlī Eiropas čempionātā norisinājās sprinta finālsacensības, kurā Artūrs Pauliņš ierindojās 45., bet Laura Vīķe - 49. vietā.